לא משנה אם מדובר בכדורסל או כדורגל- הקהל, או האוהדים הם חלק בלתי נפרד מהספורט. הליגה הישראלית בכדורסל והליגה הישראלית בכדורגל, כמו ליגות שונות ברחבי העולם, חזרו לשחק ממש לאחרונה. זה חדשות מצוינות לאוהדים שיכולים לעקוב אחר המשחקים והתוצאות מהבית, אך אלה שרוצים לראות את המשחק מקרוב, להיות חלק מהאווירה יאלצו להמתין- בעקבות נגיף הקורונה המשחקים כרגע עדיין ללא קהל.

מחקרים שונים בספורט ופסיכולוגיה, מעלים טענות לגבי השפעת הקהל על הקבוצה, השפעת הקהל על החלטת השופטים, תיאוריות שונות על היתרון הביתי ועוד. למרות זאת, מהשלבים המוקדמים ביותר כרגע, לא ניתן לקבוע בוודאות אם העובדה שהמשחקים נערכים ללא קהל יש השפעה על לוח התוצאות, או האם בעקבות כך, הליגות השונות יזכו לאלופות חדשות ומפתיעות.

אז מה הם המשחקים בהם ניתן לצפות בערוץ 55 ובערוצי הטלוזיה בשידור חי? הדרבי התל-אביבי בכדורגל מכבי תל אביב נגד הפועל תל אביב, אשר מותח בהחלט גם ללא קהל כבר שודר, לא נחשוף את התוצאה אבל נוכל לספר שזה היה הדרבי השלישי בהיסטוריה ללא קהל. גם ליגת הכדורגל האנגלית, האיטלקית ועוד מספר ליגות אירופאיות חזרו ובגדול, גם כן ללא קהל. בכדורסל מלבד הליגה הישראלית, תוכלו לצפות גם בליגה הספרדית והגרמנית.

היורוליג בכדורסל הודיעו על ביטול העונה, בעוד אליפות אירופה בכדורגל (יורו 2020) נדחתה לשנה הבאה- כמו משחקי האולימפיאדה ואירועי ספורט גדולים נוספים. אנחנו מחכים ומצפים לתחילתם של המשחקים השונים- ומזמינים אתכם לצפות בינתיים במשחקים הקיימים, בערוץ 55 ובכל ערוצי הטלוזיה בשידור חי בIsraeli-tv!

למידע נוסף ליגתהעל